Prodej domu bez realitky v Českých Budějovicích

Prodej domu bez realitky v Českých Budějovicích

Prodej domu bez realitní kanceláře vyžaduje od prodávajícího nejen dostatek času, ale alespoň v menší míře také zapálení pro věc. Nabízená nemovitost by měla být pro potenciální kupující atraktivní. To znamená, že kromě stěžejních náležitostí, jako je odhad ceny, inzerce a smlouva o prodeji nemovitosti, je nutné se zaměřit rovněž na kvalitní prezentaci předmětu prodeje. Což blíže znamená např.: vylepšení vzhledu nemovitosti (ideálně podle pravidel tzv. home stagingu), pořízení profesionální fotodokumentace i zajímavě vedené prohlídky.

Návod na úspěšný prodej nemovitosti bez realitky najdete v našem dalším článku.

V Českých Budějovicích se vzhledem k dosažení maxima cen z prodeje domů a průměrnému ročnímu nárůstu cen nemovitostí až o 15 % vyplatí s prodejem neotálet. K nejžádanějším lokalitám zde patří především Pražské předměstí, Rožnov a Havlíčkova kolonie, které lákají na blízkost centra a přírody i veškerou občanskou vybavenost.

Prodáváte nemovitost?

Nechte si od nás doporučit osvědčeného makléře, opravdového specialitu
v oboru, s nejlepší nabídkou v dané lokalitě.

Vybíráme z 11 737 realitních makléřů z celé ČR  . Doporučíme vám pouze ty kvalitní, s nejlepší nabídkou v dané lokalitě. Finální volba je čistě na vás. Naše srovnání je nezávazné a zdarma.

 

Publikováno: 7.3.2021

Téma: Prodej nemovitosti Home staging

Související články

Postup při prodeji nemovitosti zatížené hypotékou

Téma: Prodej nemovitosti Hypoteční úvěr FAQ

Prodávat nemovitost zatíženou hypotékou není v dnešní době už nic zvláštního. Je však důležité si uvědomit několik věcí a podle toho při prodeji i postupovat. Jaké to jsou?

Přečíst článek

Koupě či prodej nemovitosti bez realitky? Jde to! Ale je to složitější.

Téma: Prodej nemovitosti

Prodej, nebo naopak koupě nemovitosti bez pomocí realitní kanceláře není v dnešní době ničím neobvyklým, avšak v obou případech je nutné být vždy obezřetný, dobře informovaný a na vše připravený. Rovněž se vyplácí vyhnout se zbytečně ukvapeným rozhodnutím

Přečíst článek

Mohli jste nás vidět
v těchto médiích