Prodej domu v Olomouci

Chcete prodat svůj dům v Olomouci? Vybíráme pro vás z 560 místních realitních makléřů
a doporučíme jen ty prověřené, opravdové specialisty v oboru, s nejlepší nabídkou.

Prodej domu

Proč prodat dům v Olomouci a proč právě s námi?

Nemovitosti v Olomouci jsou po Praze a Brně třetí nejdražší v České republice. Zdejší nabídka realit nedokáže pokrýt poptávku, což je pro prodejce velmi výhodná situace.

Ceny rodinných domů jsou zde s ohledem na průměrný plat opravdu vysoké a mnoho kupců již na vlastní bydlení jednoduše nedosáhne.

V Olomouci je i nedostatek stavebních pozemků a novostaveb, které navíc developeři s vidinou rychlého výdělku mnohdy staví nekvalitně. Situace na realitním trhu v Olomouci už začíná být neúnosná, růst cen nemovitostí zpomaluje a lze očekávat i jejich mírný pokles.

Pro bydlení v rodinných domech je oblíbený zejména západní kraj města. Například část Neředín láká klidným prostředím a dobrou dopravní dostupností.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej domu u nás?

1

Vyplňte krátký online formulář o nemovitosti, kterou prodáváte. Následně vám zavoláme, abychom si ověřili údaje a zjistili vaše požadavky.

2

Na základě vašich preferencí, dat z trhureferencí zákazníků pro vás vybereme jednoho z nejlepších makléřů z velkých i menších realitek v dané lokalitě.

3

Do 24 hodin vám zašleme nabídku vybraného makléře na prodej vaší nemovitosti, včetně reálných recenzí klientů a dat, která potvrzují jeho kvalitu.

4

Již individuálně se s makléřem domluvíte na dalších krocích vedoucích k rychlémubezstarostnému prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu na trhu.

Víme, že nemovitost člověk neprodává každý den.
Rádi vám celý proces vysvětlíme a zodpovíme vaše otázky. Máme rádi transparentnost a fér přístup.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje domu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj dům v Olomouci.

Chci pomoci s prodejem