Prodej bytu v Brně

Chcete prodat svůj byt v Brně? Vybíráme pro vás z 1474 místních realitních makléřů
a doporučíme jen ty prověřené, opravdové specialisty v oboru, s nejlepší nabídkou.

Prodej bytu

Proč prodat byt v Brně a proč právě s námi?

Realitní trh v Brně roste každým rokem. Lidé se sem stěhují nejen za prací, ale i za studiem. Brno je univerzitní město a rostoucí studentská komunita láká i mnoho investorů, kteří kupují reality v okolí univerzit a kampusů pro další pronájem.

Ceny bytů v Brně rostou v současnosti tempem 8 procent za rok. V září 2019 činí průměrná tržní hodnota jednoho m2 brněnského bytu 65,620 Kč, což znamená, že za byt s výměrou 60 m2 můžete získat více než 4 miliony korun.

Nejluxusnější nemovitosti jsou samozřejmě v centru Brna, nicméně velmi lukrativní a žádané jsou i lokality v širším centru (Veveří, Královo Pole).

V Brně nehraje dostupnost do centra tak významnou roli, a proto zejména mladé rodiny vyhledávají i okrajové části s množstvím zeleně a dobrou občanskou vybaveností. Mezi ty nejoblíbenější patří dle realitních kanceláří Řečkovice, Medlánky, Kohoutovice, Žabovřesky, Jundrov či Lesná.

V lokalitách v blízkosti univerzitních center jsou z důvodu dalšího pronájmu studentům nejžádanější byty s dispozicí 1+1, případně 2+kk. Typické studentské lokality jsou Bohunice, Nový Lískovec a Starý Lískovec.

Ať už prodáváte byt v centru Brna anebo na periferii, vyšší hodnotu vaše nemovitost zřejmě už mít nebude. Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej bytu u nás?

1

Vyplňte krátký online formulář o nemovitosti, kterou prodáváte. Následně vám zavoláme, abychom si ověřili údaje a zjistili vaše požadavky.

2

Na základě vašich preferencí, dat z trhureferencí zákazníků pro vás vybereme jednoho z nejlepších makléřů z velkých i menších realitek v dané lokalitě.

3

Do 24 hodin vám zašleme nabídku vybraného makléře na prodej vaší nemovitosti, včetně reálných recenzí klientů a dat, která potvrzují jeho kvalitu.

4

Již individuálně se s makléřem domluvíte na dalších krocích vedoucích k rychlémubezstarostnému prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu na trhu.

Víme, že nemovitost člověk neprodává každý den.
Rádi vám celý proces vysvětlíme a zodpovíme vaše otázky. Máme rádi transparentnost a fér přístup.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje bytu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj byt v Brně.

Chci pomoci s prodejem