Prodej bytu v Českých Budějovicích

Chcete prodat svůj byt v Českých Budějovicích? Vybíráme pro vás z 436 místních realitních makléřů
a doporučíme jen ty prověřené, opravdové specialisty v oboru, s nejlepší nabídkou.

Prodej bytu

Proč prodat byt v Českých Budějovicích a proč právě s námi?

Předpokládá se, že ceny bytů v Českých Budějovicích již dosáhly svého maxima. Průměrný roční nárůst o 15 procent je již neudržitelný a mnozí prodejci musí jít s cenou dolů. Byt s výměrou 60 m2 lze dnes prodat za 2,300,000 korun, ale další snižování nelze vyloučit. Proto s plánovaným prodejem neváhejte.

Mezi nejžádanější lokality pro byty v Českých Budějovicích patří zejména paneláky na Pražském předměstí. Toto sídliště láká docházkovou vzdáleností do centra, blízkostí přírody a cyklostezky, i veškerou občanskou vybaveností.

Stejné výhody nabízí i další oblíbené čtvrti – Rožnov či Havlíčkova kolonie. Žádané jsou ale i okrajové části města, jako je např. Luční jez, Stromovka, Dlouhá louka, Švábův Hrádek atd.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej bytu u nás?

1

Vyplňte krátký online formulář o nemovitosti, kterou prodáváte. Následně vám zavoláme, abychom si ověřili údaje a zjistili vaše požadavky.

2

Na základě vašich preferencí, dat z trhureferencí zákazníků pro vás vybereme jednoho z nejlepších makléřů z velkých i menších realitek v dané lokalitě.

3

Do 24 hodin vám zašleme nabídku vybraného makléře na prodej vaší nemovitosti, včetně reálných recenzí klientů a dat, která potvrzují jeho kvalitu.

4

Již individuálně se s makléřem domluvíte na dalších krocích vedoucích k rychlémubezstarostnému prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu na trhu.

Víme, že nemovitost člověk neprodává každý den.
Rádi vám celý proces vysvětlíme a zodpovíme vaše otázky. Máme rádi transparentnost a fér přístup.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje bytu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj byt v Českých Budějovicích.

Chci pomoci s prodejem