Prodej bytu v Jihlavě

Chcete prodat svůj byt v Jihlavě? Vybíráme pro vás z 225 místních realitních makléřů
a doporučíme jen ty prověřené, opravdové specialisty v oboru, s nejlepší nabídkou.

Prodej bytu

Proč prodat byt v Jihlavě a proč právě s námi?

Jihlava je krajské město ležící na česko-moravské hranici, díky čemuž láká rezidenty zejména svojí výhodnou dostupností z Prahy i z Brna. Nachází se zde i jediná veřejná vysoká škola v Kraji Vysočina, a proto se Jihlava stává přirozeným cílem mladých z celého okolí.

Většina rezidentů v Jihlavě upřednostňuje klid maloměsta v kombinaci s veškerou občanskou vybaveností a za prací neváhá dojíždět do Prahy či Brna. I to je jeden z důvodů, proč jsou zde nejžádanější klidné čtvrti, obzvláště pak ty u nemocnic. Rušné ulice historického centra naopak kupce příliš nelákají.

V širším historickém centru už je poptávka vyšší, například zájem o byty v ulicích Seifertova, Fibichova, Bezručova či na třídě Legionářů je vysoká. Lidé také hodně stojí o bydlení za City Parkem směrem dál od centra. Třeba v klidných ulicích Mošnova, Polní nebo Nad Plovárnou. Odtud je to do přírody jen pár kroků. Příjemné prostředí nabízí i paneláky na Skalce. Velikou výhodou prodávané nemovitosti je snadný příjezd na dálnici D1.

Průměrná cena bytu v Jihlavě s výměrou 60 m2 činila v srpnu 2019 2,200,000 korun, což je ve srovnání se srpnem 2018 nárůst o 13 procent. Hodnota nemovitostí v Jihlavě je teď tedy poměrně vysoká.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej bytu u nás?

1

Vyplňte krátký online formulář o nemovitosti, kterou prodáváte. Následně vám zavoláme, abychom si ověřili údaje a zjistili vaše požadavky.

2

Na základě vašich preferencí, dat z trhureferencí zákazníků pro vás vybereme jednoho z nejlepších makléřů z velkých i menších realitek v dané lokalitě.

3

Do 24 hodin vám zašleme nabídku vybraného makléře na prodej vaší nemovitosti, včetně reálných recenzí klientů a dat, která potvrzují jeho kvalitu.

4

Již individuálně se s makléřem domluvíte na dalších krocích vedoucích k rychlémubezstarostnému prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu na trhu.

Víme, že nemovitost člověk neprodává každý den.
Rádi vám celý proces vysvětlíme a zodpovíme vaše otázky. Máme rádi transparentnost a fér přístup.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje bytu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj byt v Jihlavě.

Chci pomoci s prodejem