Prodej bytu v Ostravě

Chcete prodat svůj byt v Ostravě? Vybíráme pro vás z 734 místních realitních makléřů
a doporučíme jen ty prověřené, opravdové specialisty v oboru, s nejlepší nabídkou.

Prodej bytu

Proč prodat byt v Ostravě a proč právě s námi?

Ceny realit v Ostravě rostou naprosto překotným tempem přes 16 % ročně. Ostrava se začíná vypořádávat se svojí drsnou havířskou minulostí a na pozadí industriálních památek buduje moderní a progresivní metropoli. Dnes žije čilým kulturním i studentským životem a láká tak i mladé.

I když růst cen bytů v Ostravě je jeden z nejrychlejších v České republice, stále je tato metropole severní Moravy jedním z nejlevnějších krajských měst. Ovšem vydařené snahy o přetvoření industriálního dědictví v kulturní a kreativní centrum republiky předpovídají Ostravě atraktivní buducnost.

Nové centrum Ostravy se buduje v Dolní oblasti Vítkovic, a právě Vítkovice a sousední čtvrť Karolina přitahují nejvíce mladých novousedlíků. Nejžádanější jsou tradičně nemovitosti v centru Moravské Ostravy, zejména pak kolem Komenského sadů či v částech jako Františkov. Mnoho kupců preferuje novostavby v Porubě či v přilehlém Martinově a Pustkovci. Na jihu Ostravy jsou pak oblíbené části Zábřeh, Bělský les, Mariánské Hory či Výškovice.

V srpnu 2019 se byt s výměrou 60 m2 prodával v Ostravě průměrně za 1,5 milionu korun. Poměrně levné bydlení v kombinaci s obrovským potenciálem rozvoje Ostravy láká především mladé rodiny. O tom svědčí i množství developerských projektů, které nabízí nízkonákladové bydlení i trendové lofty pro bohaté.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej bytu u nás?

1

Vyplňte krátký online formulář o nemovitosti, kterou prodáváte. Následně vám zavoláme, abychom si ověřili údaje a zjistili vaše požadavky.

2

Na základě vašich preferencí, dat z trhureferencí zákazníků pro vás vybereme jednoho z nejlepších makléřů z velkých i menších realitek v dané lokalitě.

3

Do 24 hodin vám zašleme nabídku vybraného makléře na prodej vaší nemovitosti, včetně reálných recenzí klientů a dat, která potvrzují jeho kvalitu.

4

Již individuálně se s makléřem domluvíte na dalších krocích vedoucích k rychlémubezstarostnému prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu na trhu.

Víme, že nemovitost člověk neprodává každý den.
Rádi vám celý proces vysvětlíme a zodpovíme vaše otázky. Máme rádi transparentnost a fér přístup.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje bytu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj byt v Ostravě.

Chci pomoci s prodejem