Prodej domu v Praze

Chcete prodat svůj dům v hlavním městě? Vybíráme pro vás z 4404 realitních makléřů
a doporučíme jen ty prověřené, opravdové specialisty v oboru, s nejlepší nabídkou v Praze a blízkém okolí.

Prodej domu

Proč prodat dům v Praze a proč právě s námi?

Realitní trh v Praze je jeden z nejdynamičtějších v Evropě. Počet obyvatel prudce roste. Lidé se sem stěhují za prací ze všech koutů republiky i ze zahraničí. Praha láká i množství studentů, turistů či investorů, kteří kupují byty pro další pronájem či přeprodej.

Poptávka tak vysoce převyšuje nabídku realitních kanceláří, což drží ceny na historických maximech. Jestli plánujete prodat dům v Praze, teď je ta správná chvíle.

Investoři často vyhledávají domy v centru Prahy (Malá Strana, Hradčany). Takových domů je ale relativně omezené množství. K bydlení jsou atraktivní spíše lokality na okraji města s dobrou občanskou vybaveností, blízkým nájezdem na dálnici spojující danou oblast s centrem Prahy nebo dobrým spojením na nejbližší metro. Mnoho takových částí má přímo vesnický charakter, což je zejména u mladých rodin velmi vyhledávané - například celá oblast od Prokopského údolí po Zbraslav. Na východním kraji Prahy jsou to pak části Počernice, Kyje či Uhříněves. Velmi vysoká poptávka po rodinných domech je navíc prakticky ve všech obcích ve Středočeském kraji.

Populární jsou v poslední době i řadové domy nebo dvojdomy. Ty většinou disponují nižší cenou než samostatně stojící dům a přitom přináší podobný komfort jako vlastní zahradu nebo garáž.

Ať už prodáváte dům v centru anebo na periferii, vyšší hodnotu vaše nemovitost zřejmě už mít nebude. Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej domu u nás?

1

Vyplňte krátký online formulář o nemovitosti, kterou prodáváte. Následně vám zavoláme, abychom si ověřili údaje a zjistili vaše požadavky.

2

Na základě vašich preferencí, dat z trhureferencí zákazníků pro vás vybereme jednoho z nejlepších makléřů z velkých i menších realitek v dané lokalitě.

3

Do 24 hodin vám zašleme nabídku vybraného makléře na prodej vaší nemovitosti, včetně reálných recenzí klientů a dat, která potvrzují jeho kvalitu.

4

Již individuálně se s makléřem domluvíte na dalších krocích vedoucích k rychlémubezstarostnému prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu na trhu.

Víme, že nemovitost člověk neprodává každý den.
Rádi vám celý proces vysvětlíme a zodpovíme vaše otázky. Máme rádi transparentnost a fér přístup.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje domu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj dům v Praze.

Chci pomoci s prodejem