Prodej domu v Zlíně

Chcete prodat svůj dům ve Zlíně? Vybíráme pro vás z 434 místních realitních makléřů
a doporučíme jen ty prověřené, opravdové specialisty v oboru, s nejlepší nabídkou.

Prodej domu

Proč prodat dům v Zlíně a proč právě s námi?

Zlín zaznamenává v posledních letech nejrychlejší růst cen realit v celé České republice – neuvěřitelných 28 procent ročně. Důvodem je nedostatek nemovitostí a pomalá výstavba.

Ceny nemovitostí ve Zlíně zřejmě již dosáhly svého maxima. Přísnější podmínky pro schvalování hypoték navíc zlínský realitní trh velice zbrzdily. Většina lidí si jednoduše tak drahé bydlení nemůže dovolit a čeká s koupí na snižování cen.

Po skokovém růstu lze tedy očekávat i skokový pokles cen nemovitostí. Jestli zvažujete prodej domu ve Zlíně, není vhodné čekat – vyšší hodnotu zřejmě již mít nebude.

O rodinné domy je vysoký zájem zejména v okolí Zlína. Zdejší obyvatelé preferují klidné bydlení na venkově s vlastní zahradou a za prací dojíždí. Jakákoli vesnice v okolí Zlína je proto pro bydlení v rodinném domě velmi žádaná. Rodinných domů je navíc přímo ve Zlíně v nabídce minimum, a proto o poptávku není nouze.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej domu u nás?

1

Vyplňte krátký online formulář o nemovitosti, kterou prodáváte. Následně vám zavoláme, abychom si ověřili údaje a zjistili vaše požadavky.

2

Na základě vašich preferencí, dat z trhureferencí zákazníků pro vás vybereme jednoho z nejlepších makléřů z velkých i menších realitek v dané lokalitě.

3

Do 24 hodin vám zašleme nabídku vybraného makléře na prodej vaší nemovitosti, včetně reálných recenzí klientů a dat, která potvrzují jeho kvalitu.

4

Již individuálně se s makléřem domluvíte na dalších krocích vedoucích k rychlémubezstarostnému prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu na trhu.

Víme, že nemovitost člověk neprodává každý den.
Rádi vám celý proces vysvětlíme a zodpovíme vaše otázky. Máme rádi transparentnost a fér přístup.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje domu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj dům v Zlíně.

Chci pomoci s prodejem