Prodej bytu v Liberci

Chcete prodat svůj byt v Liberci? Vybíráme pro vás z 495 místních realitních makléřů
a doporučíme jen ty prověřené, opravdové specialisty v oboru, s nejlepší nabídkou.

Prodej bytu

Proč prodat byt v Liberci a proč právě s námi?

Realitní trh v Liberci bojuje s neschváleným územním plánem, který velmi zásadním způsobem limituje novou výstavbu. Nedostatečná výstavba tlačí ceny nemovitostí nahoru, a proto je pro prodej bytu v Liberci velmi vhodná doba.

Liberec je se svými 100 tisíci obyvateli páté největší město v České republice. Společně s Jabloncem nad Nisou navíc vytváří jednu velkou aglomeraci. Zdejší realitní trh je tedy hodně dynamický a z důvodu pomalé výstavby poptávka výrazně převyšuje nabídku.

V srpnu 2019 se průměrný byt v Liberci s výměrou 60 m2 prodával za 2,100,000 korun.

Mezi nejžádanější lokality patří Ruprechtice, Lidové sady, ulice Kunratická a novostavby ve středu města. V dnešní době můžete velmi jednoduše a rychle prodat byt přímo v Liberci, ale i v satelitních lokalitách, kam se zdejší obyvatelé kvůli nedostatku nemovitostí přesouvají.

Jestli zvažujete prodej bytu v Liberci, právě teď je ta nejvhodnější doba. Očekávané schválení územního plánu totiž spustí masovou výstavbu, která ceny nemovitostí sníží.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej bytu u nás?

1

Vyplňte krátký online formulář o nemovitosti, kterou prodáváte. Následně vám zavoláme, abychom si ověřili údaje a zjistili vaše požadavky.

2

Na základě vašich preferencí, dat z trhureferencí zákazníků pro vás vybereme jednoho z nejlepších makléřů z velkých i menších realitek v dané lokalitě.

3

Do 24 hodin vám zašleme nabídku vybraného makléře na prodej vaší nemovitosti, včetně reálných recenzí klientů a dat, která potvrzují jeho kvalitu.

4

Již individuálně se s makléřem domluvíte na dalších krocích vedoucích k rychlémubezstarostnému prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu na trhu.

Víme, že nemovitost člověk neprodává každý den.
Rádi vám celý proces vysvětlíme a zodpovíme vaše otázky. Máme rádi transparentnost a fér přístup.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje bytu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj byt v Liberci.

Chci pomoci s prodejem