Prodej bytu v Plzni

Chcete prodat svůj byt v Plzni? Vybíráme pro vás z 693 místních realitních makléřů
a doporučíme jen ty prověřené, opravdové specialisty v oboru, s nejlepší nabídkou.

Prodej bytu

Proč prodat byt v Plzni a proč právě s námi?

Čtvrté největší město v České republice je světově proslulé zejména pivovarnictvím, které navíc podporuje i zdejší turismus. Čilé, prosperující a moderní město láká novousedlíky i bohatým kulturní životem a univerzitou.

Není proto divu, že zdejší ceny nemovitostí jsou poměrně vysoké – až 2,800,000 korun za byt s výměrou 60 m2. Ale pozor, růst zpomaluje, a nelze vyloučit i blížící se pokles cen nemovitostí.

Důvod je jednoduchý – cena za středně velký byt v paneláku je již srovnatelná s cenou rodinného domu kousek za Plzní, což je pro mnohé kupce daleko atraktivnější bydlení. Proto byste neměli s prodejem svého bytu v Plzni váhat. Je možné, že v brzké době ztratí na hodnotě.

Nejžádanějšími lokalitami jsou podle realitních kanceláří městské části Slovany, Bory a Doubravka.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej bytu u nás?

1

Vyplňte krátký online formulář o nemovitosti, kterou prodáváte. Následně vám zavoláme, abychom si ověřili údaje a zjistili vaše požadavky.

2

Na základě vašich preferencí, dat z trhureferencí zákazníků pro vás vybereme jednoho z nejlepších makléřů z velkých i menších realitek v dané lokalitě.

3

Do 24 hodin vám zašleme nabídku vybraného makléře na prodej vaší nemovitosti, včetně reálných recenzí klientů a dat, která potvrzují jeho kvalitu.

4

Již individuálně se s makléřem domluvíte na dalších krocích vedoucích k rychlémubezstarostnému prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu na trhu.

Víme, že nemovitost člověk neprodává každý den.
Rádi vám celý proces vysvětlíme a zodpovíme vaše otázky. Máme rádi transparentnost a fér přístup.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje bytu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj byt v Plzni.

Chci pomoci s prodejem