Prodej bytů bez realitky v Českých Budějovicích

Prodej bytů bez realitky v Českých Budějovicích

Na prodej bytu bez pomoci realitky je potřeba, aby si stávající majitel (resp. prodávající) vyhradil více času a alespoň trochu se zorientoval v prodeji nemovitostí. Není totiž důležité vyřešit pouze stěžejní náležitosti, jako je správná formulace smlouvy o prodeji bytu, stanovení odhadu jeho ceny či samotná inzerce, ale také se zaměřit na kvalitní prezentaci prodávané nemovitosti, tak aby potenciální kupce co nejvíce zaujala. Toho lze dosáhnout například vylepšením interiéru bytu (nejlépe pomocí triků tzv.  home stagingu), profesionální fotodokumentací nebo nevšedně vedenými prohlídkami.

V Českých Budějovicích se vzhledem k dosažení maxima cen z prodeje bytů (cena za byt o velikost cca 60 m2 se pohybuje okolo 2,3 mil. Kč) a průměrnému ročnímu nárůstu cen nemovitostí až o 15 % vyplatí s prodejem neotálet. Mezi nejatraktivnější lokality se zde řadí Pražské předměstí, Rožnov a Havlíčkova kolonie, jejichž předností je dobrá dostupnost do centra, blízkost přírody i veškerá občanská vybavenost. K často vyhledávaným však patří i zástavby na okraji města (např. Stromovka, Dlouhá louka aj.).

Více informací o úspěšném prodeji nemovitostí bez realitky najdete zde.

Prodáváte nemovitost?

Nechte si od nás doporučit osvědčeného makléře, opravdového specialitu
v oboru, s nejlepší nabídkou v dané lokalitě.

Vybíráme z 11 737 realitních makléřů z celé ČR  . Doporučíme vám pouze ty kvalitní, s nejlepší nabídkou v dané lokalitě. Finální volba je čistě na vás. Naše srovnání je nezávazné a zdarma.

Publikováno: 7.3.2021

Poslední aktualizace: 14.3.2021

Téma: Ceny nemovitostí Home staging Prodej nemovitosti

Související články

Aukce je další možností jak prodat nemovitost. Do 3 let budou tvořit třetinu všech prodejů.

Téma: Ceny nemovitostí Realitní kancelář Hypoteční úvěr

Jednou ze zajímavých možností, jak prodat nemovitost, se v poslední době stávají aukce. Podstatou aukcí je vytvoření nejvyšší možné ceny pro prodávajícího. Co dalšího o nich víme?

Přečíst článek

Ceny nemovitostí

Téma: Ceny nemovitostí

Zjistěte jaké jsou průměrné ceny nemovitostí v 8 velkých městech ČR. V Grafech jsou zachyceny ceny za m2 dle typů nemovitostí.

Přečíst článek

Vývoj cen bytů v Praze

Téma: Ceny nemovitostí Výpočet ceny bytu

Ceny bytů v Praze za poslední 2 roky, bez jakéhokoli zastavení či stagnace, rostly. Jaké typy bytů rostly v hlavním městě ČR nejvíce? Podívejte se!

Přečíst článek

Mohli jste nás vidět
v těchto médiích