Prodej nemovitostí v exekuci

Prodej nemovitostí v exekuci

Zda je na danou nemovitost uvalena exekuce lze dohledat v katastru nemovitostí, konkrétně v oddílu C, také na Portálu dražeb Exekutorské komory ČR nebo na jiných portálech věnujících se zadluženým nemovitostem. Exekuční řízení má tři části: nařízení exekuce, příkaz k prodeji a dražbu, do všech je možné vstoupit se záměrem zakoupení nemovitosti, avšak pokaždé za jiných podmínek, méně či více výhodných. Prodej domu či bytu v exekuci je většinou spjat s těžší administrativou a delší dobou celkového vyřízení, ale často také podceněnou hodnotou kupní ceny.

 

Prodáváte nemovitost?

Nechte si od nás doporučit osvědčeného makléře, opravdového specialitu
v oboru, s nejlepší nabídkou v dané lokalitě.

Vybíráme z 11 737 realitních makléřů z celé ČR  . Doporučíme vám pouze ty kvalitní, s nejlepší nabídkou v dané lokalitě. Finální volba je čistě na vás. Naše srovnání je nezávazné a zdarma.

Související články

Výkup nemovitostí v exekuci

Výkup nemovitosti, na kterou byla uvalena exekuce, představuje jednu z možností, jak efektivně vyřešit finanční problémy. Více o tomto tématu se dozvíte v našem článku.

Přečíst článek

Výkup nemovitostí: Pro a proti

Téma: Prodej nemovitosti Realitní makléř

Existuje množství situací, kdy potřebujete prodat nemovitost hlavně rychle. Prodej nemovitosti s makléřem trvá několik měsíců, bez makléře klidně i přes rok. Řešením může být výkup nemovitosti "za hotové". Přečtěte si o něm v našem článku.

Přečíst článek